Ekologiczny skup tonerów

Dzięki skupowi tonerów nie tylko oszczędzamy pieniądze, które z powodzeniem możemy przeznaczyć na inne wydatki w naszym przedsiębiorstwie, ale również mamy pozytywny wpływ na środowisko naturalne, które nie jest obciążane szkodliwymi materiałami, do jakich zaliczane są tonery i tusze.

czytaj całość »
Serwis i naprawa drukarek – jak zapobiec nagłym awariom

Trudno sobie wyobrazić współczesny świat bez dostępu do szybkiego i jakościowego druku. Ma on szczególne znaczenie w funkcjonowaniu sektora usługowego, czyli praktycznie większości nowoczesnych biur, które każdego roboczego dnia „produkują” olbrzymie ilości wydruków niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania.

czytaj całość »
Drukarka laserowa czy atramentowa?

Niemalże każdy z nas ma drukarkę w pracy, większość ludzi decyduje się również na zakup takiego urządzenia do domu. Sklepowe półki są pełne różnych modeli, nic dziwnego, że trudno podjąć decyzję, które z nich wybrać.

czytaj całość »
Toner oryginalny czy zamiennik?

Przy zakupie urządzenia często nie zwracamy uwagę na to, jakie będą koszty zakupu materiałów eksploatacyjnych. Jest to duży błąd, ponieważ zazwyczaj niedroga drukarka to drogie tonery i tusze. 

czytaj całość »
PARTNERZY
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl